Ayedaş tarafından Acarkent’te bulunan Elektrik Saha Dağıtım Kutularını yenileme çalışmalarına başlandı…


Sitemiz cadde ve sokaklarında bulunan teknik ömrünü tamamladığı ve İş Sağlığı ve Güvenliği açısından riskli olduğu daha önce tespit edilen 167 tane Elektrik Saha Dağıtım Kutusu (SDK) ,

Ayedaş ekipleri tarafından değişim çalışmalarına 20.11.2019 tarihi itibariyle başlanmıştır.

Çalışmalar öncesinde kesinti yapılacak olan binalara Enerjisa tarafından SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır. Site Yönetimimiz tarafından da ayrıca SMS ile elektrik kesintisi olacak gün ve saatlerinin bildirimini yapmaktayız.

Çalışmalar yıl sonuna kadar bölge bölge devam edecektir. Daha güvenli elektrik kullanımı için yapılan bu yatırım çalışmalarında yaşanan geçici sıkıntılar için anlayışınıza teşekkür ederiz.

Not : Acarkent Yönetimince yapılan SMS ile bilgilendirme hizmetini daha sağlıklı alabilmeniz için kayıtlarımızdaki telefon bilgilerinizi güncellemeyi lütfen unutmayınız.  

SMS BİLDİRİMLERİ

  • Çarşamba19 Nisan

    Sn. Sakinlerimiz, Acarkent icme suyu sebekesi altyapi kazi calismalarina 50.Sokaktan itibaren baslanilmistir. Calisma dönemi icerisinde araclarinizi, calismalara engel olmamasi adina yollara degil, acik ve kapali garajlarinizda park etmeniz rica olunur.