Beykoz Üniversitesi ile İş Birliği İmzaları Atıldı.


Beykoz Üniversitesi ile gelişen teknolojiler doğrultusunda ürettiği yenilikçi ve inovatif çözümler ile büyümeye devam eden Acarlar Şirketler Topluluğu arasında iş birliği protokolü imzalandı.

Acarlar Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkan V. Erdinç Acar ve Beykoz Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Burak Küntay’ın imzaladığı protokol töreni, 2 Kasım 2022 Salı günü Beykoz Üniversitesi Rektörlük Yerleşkesi Göksu Toplantı Salonunda gerçekleşti.

İş birliği detaylarının üzerinden geçildiği ve protokol imzalarının atıldığı törende; Acarlar Şirketler Topluluğu Yönetim Kurulu Başkan V. Erdinç Acar ve Beykoz Üniversitesi Rektör Yardımcısı Prof. Dr. Burak Küntay ile Beykoz Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı R. Engin Özmen, Genel Sekreter Yardımcıları Melike Tümen, Göktuğ Özmen, Kurumsal İletişim Müdürü Ayşegül Telgeren, Yaşam Boyu Öğrenme Merkezi Koordinatörü Hande Sağlam ve Venture Partners Direktörü İsmail Şakcı katıldı.

İmzalanan protokolle; mezunları iş hayatı ve sosyal hayata hazırlamak, iş birliği içerisinde kurumların yetkinliklerini yükseltmek, önemli alanlardaki faaliyetlerin verimini ve kalitesini arttırmak hedeflenmektedir. İş birliği ile Acarlar Şirketler Topluluğu çalışanları üniversitenin yüksek lisans, doktora, Yaşam Boyu Öğrenme Merkezi bünyesinde yürütülen programlarda kuruma özel burs haklarından faydalanırken, çocukları da üniversitenin önlisans ve lisans programlarına yerleşmeleri durumunda %10 oranında burs alabilecek.

SMS BİLDİRİMLERİ

  • Çarşamba19 Nisan

    Sn. Sakinlerimiz, Acarkent icme suyu sebekesi altyapi kazi calismalarina 50.Sokaktan itibaren baslanilmistir. Calisma dönemi icerisinde araclarinizi, calismalara engel olmamasi adina yollara degil, acik ve kapali garajlarinizda park etmeniz rica olunur.